Local Golden Del. Apple

Local Golden Del. Apple

本地黄苹果

Sold as $1.28/lb

Regular price
$0.65
Sale price
$0.65
Regular price
Unit price
per 

/ ea
Price estimated as $0.65 =$1.28 x 0.51 lb
Our picker will pick the number of items as you have selected. Final price will be based on actual weight of picked items and in-store price*.