Collection: Weekly Special

104 products
  • Apna Taste Samosa Potatoes and Peas
    Regular price
    $3.28 / ea
    660g
    Sale price
    $3.28 / ea
    Regular price
    $4.59/ ea

    660g
    Unit price
    per 
    Sold out
  • APNA TASTE MANGO RASMALAI
    Regular price
    $6.98 / ea
    850G
    Sale price
    $6.98 / ea
    Regular price
    $8.49/ ea

    850G
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BEEF FLANK
    Regular price
    $19.79 / pack
    Sold as $3.99/lb
    Sale price
    $19.79 / pack
    Regular price
    $24.75/ pack

    Sold as $3.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Live Canadian Lobster Single Claw
    Regular price
    $12.09 / ea
    Sold as $10.99/lb
    Sale price
    $12.09 / ea
    Regular price
    $14.29/ ea

    Sold as $10.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nestle Coffee Mate -Original
    Regular price
    $6.98 / ea
    1.4kg
    Sale price
    $6.98 / ea
    Regular price
    $7.99/ ea

    1.4kg
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jumbo Eggplant
    Regular price
    $1.44 / ea
    Sold as $1.29/lb
    Sale price
    $1.44 / ea
    Regular price
    $2.23/ ea

    Sold as $1.29/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Beans (Bag)
    Regular price
    $2.39 / bag
    Sold as $1.58/lb
    Sale price
    $2.39 / bag
    Regular price
    $3.00/ bag

    Sold as $1.58/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Delicious Apples
    Regular price
    $0.74 / ea
    Sold as $1.28/lb
    Sale price
    $0.74 / ea
    Regular price
    $0.92/ ea

    Sold as $1.28/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capri Canola Oil
    Regular price
    $4.98 / ea
    3L
    Sale price
    $4.98 / ea
    Regular price
    $5.99/ ea

    3L
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Alokozay Sunflower Oil 3Litre
    Regular price
    $5.98 / ea
    3L
    Sale price
    $5.98 / ea
    Regular price
    $8.99/ ea

    3L
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Laxmi Sona Masoori Rice
    Regular price
    $11.98 / ea
    20lbs
    Sale price
    $11.98 / ea
    Regular price
    $15.99/ ea

    20lbs
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Y & Y Premium Jasmine Rice
    Regular price
    $10.98 / ea
    8kg
    Sale price
    $10.98 / ea
    Regular price
    $14.99/ ea

    8kg
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ARIEL LAUNDRY DETERGENT
    Regular price
    $29.98 / ea
    8kg
    Sale price
    $29.98 / ea
    Regular price
    $39.99/ ea

    8kg
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FRESH PORK SHANK
    Regular price
    $2.45 / pack
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $2.45 / pack
    Regular price
    $3.68/ pack

    Sold as $1.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sliced Beef
    Regular price
    $6.59 / pack
    Sold as $5.99/lb
    Sale price
    $6.59 / pack
    Regular price
    $8.79/ pack

    Sold as $5.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White shrimp head-on
    Regular price
    $4.99 / lb
    Sale price
    $4.99 / lb
    Regular price
    $5.99/ lb

    Unit price
    per 
    Sold out
  • butter fish
    Regular price
    $1.73 / ea
    Sold as $2.99/lb
    Sale price
    $1.73 / ea
    Regular price
    $2.31/ ea

    Sold as $2.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • WHOLE YOUNG CKICKEN
    Regular price
    $6.30 / ea
    Sold as $1.68/lb
    Sale price
    $6.30 / ea
    Regular price
    $9.71/ ea

    Sold as $1.68/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FRESH BEEF NECK BONE
    Regular price
    $4.98 / pack
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $4.98 / pack
    Regular price
    $7.48/ pack

    Sold as $1.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Live BC Crab - Single Clamp
    Regular price
    $21.31 / ea
    Sold as $8.88/lb
    Sale price
    $21.31 / ea
    Regular price
    $26.38/ ea

    Sold as $8.88/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden Pompano
    Regular price
    $7.49 / ea
    Sold as $4.99/lb
    Sale price
    $7.49 / ea
    Regular price
    $8.99/ ea

    Sold as $4.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chinese Purple Yam
    Regular price
    $2.16 / ea
    Sold as $1.59/lb
    Sale price
    $2.16 / ea
    Regular price
    $2.71/ ea

    Sold as $1.59/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raw Cashew
    Regular price
    $4.98 / lb
    Sale price
    $4.98 / lb
    Regular price
    $6.99/ lb

    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant (loose)
    Regular price
    $0.83 / ea
    Sold as $1.28/lb
    Sale price
    $0.83 / ea
    Regular price
    $1.16/ ea

    Sold as $1.28/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Golden Dragon Fruit
    Regular price
    $9.27 / pack
    Sold as $4.88/lb
    Sale price
    $9.27 / pack
    Regular price
    $11.38/ pack

    Sold as $4.88/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rambutan
    Regular price
    $4.39 / box
    Sold as $3.99/lb
    Sale price
    $4.39 / box
    Regular price
    $5.49/ box

    Sold as $3.99/lb
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Lime *5
    Regular price
    $1.00 / pack of 5
    Sale price
    $1.00 / pack of 5
    Regular price
    $1.95/ pack of 5

    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Pomegranate*2
    Regular price
    $5.00 / pack of 2
    Sale price
    $5.00 / pack of 2
    Regular price
    $5.98/ pack of 2

    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reginelli Olive Oil
    Regular price
    $2.98 / ea
    1LT
    Sale price
    $2.98 / ea
    Regular price
    $3.99/ ea

    1LT
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIJAMANT SUNFLOWER OIL
    Regular price
    $3.29 / ea
    1L
    Sale price
    $3.29 / ea
    Regular price
    $2.98/ ea

    1L
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kristal Sunflower Oil
    Regular price
    $3.29 / ea
    1L
    Sale price
    $3.29 / ea
    Regular price
    $2.98/ ea

    1L
    Unit price
    per 
    Sold out
  • VITAL SUNFLOWER OIL
    Regular price
    $3.29 / ea
    1LT
    Sale price
    $3.29 / ea
    Regular price
    $2.98/ ea

    1LT
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vita Sana Pear Juice *2
    Regular price
    $3.98 / pack of 2
    850G x2
    Sale price
    $3.98 / pack of 2
    Regular price
    $4.98/ pack of 2

    850G x2
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vita Sana Apricot Juice *2
    Regular price
    $3.98 / pack of 2
    850G x2
    Sale price
    $3.98 / pack of 2
    Regular price
    $4.98/ pack of 2

    850G x2
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vita Sana Peach Nectar Juice *2
    Regular price
    $3.98 / pack of 2
    1600GR x2
    Sale price
    $3.98 / pack of 2
    Regular price
    $4.98/ pack of 2

    1600GR x2
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vita Sana Mango Nectar Juice *2
    Regular price
    $3.98 / pack of 2
    4LB x2
    Sale price
    $3.98 / pack of 2
    Regular price
    $4.98/ pack of 2

    4LB x2
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ganyuan Crab Roe Fla. Broad Beans *3
    Regular price
    $5.00 / pack of 3
    260g
    Sale price
    $5.00 / pack of 3
    Regular price
    $5.98/ pack of 3

    260g
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ganyuan Garlic Fla. Green Peas *2
    Regular price
    $5.00 / pack of 2
    260g
    Sale price
    $5.00 / pack of 2
    Regular price
    $5.98/ pack of 2

    260g
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ganyuan Crab Roe Fla. Sunflower Seeds *2
    Regular price
    $5.00 / pack of 2
    260g
    Sale price
    $5.00 / pack of 2
    Regular price
    $5.98/ pack of 2

    260g
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Antibacterial Wet Wipes *2
    Regular price
    $6.98 / pack of 2
    40 pack x2
    Sale price
    $6.98 / pack of 2
    Regular price
    $9.98/ pack of 2

    40 pack x2
    Unit price
    per 
    Sold out