Collection: FRUIT

58 products
  • Banana
    Regular price
    $0.32 / bunch
    Sold as $0.79/lb
    Sale price
    $0.32
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vietnamese Banana
    Regular price
    $0.43 / pack
    Sold as $1.39/lb
    Sale price
    $0.43
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange
    Regular price
    $0.59 / ea
    Sold as $1.39/lb
    Sale price
    $0.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ambrosia Apple
    Regular price
    $0.84 / ea
    Sold as $1.59/lb
    Sale price
    $0.84
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gala Apple U.S
    Regular price
    $0.85 / ea
    Sold as $1.79/lb
    Sale price
    $0.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gala Apple
    Regular price
    $0.85 / ea
    Sold as $1.79/lb
    Sale price
    $0.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Forelle Pear
    Regular price
    $0.87 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $0.87
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • D'anjou Pear
    Regular price
    $0.90 / ea
    Sold as $1.58/lb
    Sale price
    $0.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Delicious Apple
    Regular price
    $0.92 / ea
    Sold as $1.59/lb
    Sale price
    $0.92
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Apple
    Regular price
    $0.95 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $0.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bartlett Pear
    Regular price
    $0.99 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fuji Apple
    Regular price
    $1.02 / ea
    Sold as $1.79/lb
    Sale price
    $1.02
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden Del. Apple
    Regular price
    $1.11 / ea
    Sold as $2.59/lb
    Sale price
    $1.11
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • USA Fuji Apple Large
    Regular price
    $1.12 / ea
    Sold as $1.79/lb
    Sale price
    $1.12
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cripps Pink Apple
    Regular price
    $1.17 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $1.17
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bosc Pear
    Regular price
    $1.21 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $1.21
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Japanese Sweet Orange
    Regular price
    $1.32 / ea
    Sold as $1.68/lb
    Sale price
    $1.32
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sunkist Minneola
    Regular price
    $1.33 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $1.33
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sunkist Oranges
    Regular price
    $1.36 / ea
    Sold as $1.68/lb
    Sale price
    $1.36
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Florida Red Orange
    Regular price
    $1.46 / ea
    Sold as $1.88/lb
    Sale price
    $1.46
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Oranges (Sunkist)
    Regular price
    $1.61 / ea
    Sold as $1.68/lb
    Sale price
    $1.61
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chinese Ya Pear
    Regular price
    $2.55 / pack
    Sold as $1.29/lb
    Sale price
    $2.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mainland Farms Fresh Blueberries
    Regular price
    $2.79 / ea
    170g
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kraft Shake'n Bake South. Fried
    Regular price
    $2.99 / ea
    142g
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear Sweet&Sour Tamarind
    Regular price
    $2.99 / ea
    200g
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Giant Raspberries
    Regular price
    $2.99 / ea
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Foxy Strawberries
    Regular price
    $2.99 / ea
    1lb(454g)
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Golden berries
    Regular price
    $2.99 / ea
    200g
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dragon fruit
    Regular price
    $3.18 / ea
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $3.18
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asian Brown Pear
    Regular price
    $3.54 / pack
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $3.54
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Local Golden Apple(Bag)
    Regular price
    $3.59 / bag
    1 bag
    Sale price
    $3.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Delicious Apple (in bag)
    Regular price
    $3.59 / bag
    Sale price
    $3.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk Banana
    Regular price
    $3.70 / bunch
    Sold as $1.79/lb
    Sale price
    $3.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red With Seeds Grapes
    Regular price
    $3.80 / bag
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $3.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Plum
    Regular price
    $3.98 / pack
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $3.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • L.H.I Guava
    Regular price
    $3.99 / pack
    1.5Lb
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Plum
    Regular price
    $4.13 / pack
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $4.13
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Seedless Grape
    Regular price
    $4.53 / bag
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $4.53
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Seedless Grape
    Regular price
    $4.55 / bag
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $4.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asian Pear
    Regular price
    $4.55 / pack
    Sold as $1.99/lb
    Sale price
    $4.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out