Slice Fresh Jack Fruit

Slice Fresh Jack Fruit

新鲜菠萝蜜

Sold as $2.59/lb

Regular price
$17.63
Sale price
$17.63
Regular price
Unit price
per 

/ pack
Price estimated as $17.63 =$2.59 x 6.81 lb
Our picker will pick the number of items as you have selected. Final price will be based on actual weight of picked items and in-store price*.