Milk Banana

Milk Banana

粉蕉

Sold as $0.99/lb

Regular price
$2.04
Sale price
$2.04
Regular price
Unit price
per 

/ bunch
Price estimated as $2.04 =$0.99 x 2.07 lb
Our picker will pick the number of items as you have selected. Final price will be based on actual weight of picked items and in-store price*.