Wintermelon

Wintermelon

冬瓜

Sold as $1.29/lb

Regular price
$3.08
Sale price
$3.08
Regular price
Unit price
per 

/ pack
Price estimated as $3.08 =$1.29 x 2.39 lb
Our picker will pick the number of items as you have selected. Final price will be based on actual weight of picked items and in-store price*.