Fuji Apple

Fuji Apple

大陆富士苹果

Sold as $1.79/lb

Regular price
$1.02
Sale price
$1.02
Regular price
Unit price
per 

/ ea
Price estimated as $1.02 =$1.79 x 0.57 lb
Our picker will pick the number of items as you have selected. Final price will be based on actual weight of picked items and in-store price*.