Dashien

Dashien

牙买加芋头

Sold as $3.59/lb

Regular price
$6.67
Sale price
$6.67
Regular price
Unit price
per 

/ ea
Price estimated as $6.67 =$3.59 x 1.86 lb
Our picker will pick the number of items as you have selected. Final price will be based on actual weight of picked items and in-store price*.