Chinese Ya Pear

Chinese Ya Pear

中国鸭梨

Sold as $1.29/lb

Regular price
$2.55
Sale price
$2.55
Regular price
Unit price
per 

/ pack
Price estimated as $2.55 =$1.29 x 1.98 lb
Our picker will pick the number of items as you have selected. Final price will be based on actual weight of picked items and in-store price*.