Red Delicious Apple

Red Delicious Apple

红苹果

Sold as $1.59/lb

Regular price
$0.92
Sale price
$0.92
Regular price
Unit price
per 

/ ea
Price estimated as $0.92 =$1.59 x 0.58 lb
Our picker will pick the number of items as you have selected. Final price will be based on actual weight of picked items and in-store price*.